Fő**

Én vagyok a főadmin!

Nagyon szeretem a lovakat SZERETEM??? Imádom!!!!

Sokat tudok a lovakról... Nem félek tőlük nagyon szeretek ugratni és szőrén lovagolni!

Tavasszal versenyezek vagyis akkor lessz az első versenyem! A kedvenc lovam Tüzes remélem egyszer az enyém lesz!!! A képen vele vagyok!

Én bennem van egy vonal ami az ősi magyarokba lovagolok szeretem a természetett!! Bár szerintem ez minden emberbe benne van aki lovagól!

Amikor vágtázok vagy ugrok vagy lovagolok érzem hogy szabad vagyok és a lovak a családom tagjai!

Szavazás

Milyen lófajtákkal versenyeznétek?

Hucul 7 28%
Shagya Arab 5 20%
Tinker 4 16%
Lipicai 4 16%

Összes szavazat: 25